Цими днями вчителі, учні та батьки гуртом здійснили справжній подвиг!

З 11 до 16 год., без перерви на обід, наполегливо працювали з Інструментом демократичного розвитку школи. Тренери програми допомогли оцінити заклад за спеціальними критеріями (стандартами). В подальшому ліцей повинен обрати ті сфери, які найбільше потребують вдосконалення і напрацювати план конкретних дій.

Тренери, які співпрацюють зі школами Програми мають досвід роботи в сфері формальної та неформальної освіти. Серед членів мережі є вчителі, викладачі інститутів післядипломної педагогічної освіти, тренери з неформальної освіти, які співпрацюють з українськими та міжнародними урядовими та неурядовими організаціями.

ДОВІДКОВО:

Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» спрямована на підтримку системних демократичних реформ шкільної освіти в Україні

У 2016 в Україні стартувала системна реформа загальної середньої освіти. Команда реформаторів прагне докорінно змінити чинну систему, наблизити українські школи до успішних європейських та світових зразків. Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» покликана підтримувати новаторства, викладені в концепції «Нова українська школа» та Законі України «Про освіту» (2017), посилюючи інституційну спроможність шкіл, допомагаючи демократизації освітнього середовища та розвитку наскрізної громадянської компетентності.

Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда (Осло, Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, БО «Центр освітніх ініціатив» та ІСАР «Єднання». Програмна діяльність ґрунтується на Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства та з прав людини, ухваленій Рекомендацією CM/Rec(2010), і відповідає пріоритетам Плану дій Ради Європи для України на 2015–2017 роки.