Демократична школа

Програма Демократична школа

Демократична школа, фото-1

6 березня 2019 в природничо-математичному ліцеї відбулась презентація Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа". Учасники вступного тренінгу висловили очікування від участі в програмі, ознайомили педагогів зі структурою програми, презентували матеріали Ради Європи у сфері освіти з демократичного громадянства і прав людини.

26 лютого - 1 березня 2019 року шкільна команда ПМЛ взяла участь у тренінгу у Львові. Захід відбувся в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" (2018-2021), спрямованої на підтримку системних демократичних реформ шкільної освіти в Україні.
Під час тренінгу учасники сформували розуміння про те, що таке демократична школа на основі Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини (ОДГ/ОПЛ); напрацювали бачення можливих демократичних змін у нашому навчальному закладі; поспілкувалися з колегами з інших шкіл західного регіону.
Програму "Демократична школа" реалізує Європейський Центр ім. Вергеланда за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, Центром освітніх ініціатив та ІСАР "Єднання".

     Програма підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”
Раді повідомити, що наш ліцей було обрано стати учасником 4-ї хвилі проекту. Програма спрямована на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школі, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини.
У межах програми на базі кожної школи формуватимуть команди з учителів, учнів та їхніх батьків. Досвідчений тренер проводитиме для них лекції щодо базових понять демократії, честі та гідності, прав людини, громадянського суспільства тощо. Після цього вони складуть план змін, над втіленням якого працюватимуть основну частину проекту - 1,5 роки.
1 лютого у Києві відбулась конференція з нагоди початку нового циклу програми, яку відвідав директор ліцею Мирослав Бідичак.

Файли
Наше відео
Ще відео